Mus owocowy jabłko gruszka truskawka czarna porzeczka BIO 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny mus wieloowocowy (jabłko, gruszka, truskawka, czarna porzeczka).
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
Przecier jabłkowy (60,9 %)*, przecier gruszkowy (22 %)*, przecier truskawkowy (12 %)*, przecier z czarnej porzeczki (5 %)*, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
*z rolnictwa ekologicznego
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 226kJ/53kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 11.5 g |
| Cukry | 9.8 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 0.3 g |
| Sól | 0 g |