Mus owocowy jabłko - gruszka - czarna jagoda -malina BIO 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny mus wiloowocowy (jabłko,gruszka, czarna jagoda, malina).
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
Przecier jabłkowy (76,9 %)*, przecier gruszkowy (15 %)*, przecier z czarnej jagody (4 %)*, przecier malinowy (4 %)*, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
*z rolnictwa ekologicznego
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 232kJ/55kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 12.1 g |
| Cukry | 10.3 g |
| Błonnik | 1.8 g |
| Białko | 0.3 g |
| Sól | 0 g |