Mus owocowy jabłko- brzoskwinia - mango BIO 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny mus owocowy ( jabłko, brzoskwinia, mango)
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
Przecier jabłkowy* (67,9 %), przecier brzoskwiniowy* (16 %), przecier z mango* (16 %), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
*z rolnictwa ekologicznego
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 229kJ/54kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 10.5 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 0.4 g |
| Sól | 0 g |