Mus malina, borówka, winogrono, banan, jabłko, owies BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bogaty w smak i wartościowy mus owocowo-zbożowy. Połączenie malin i borówek z owsem wspiera zdrowe żywienie. Bez dodatków, tylko z natury.
Warunki przechowywania
Raz otwartą tubkę należy przechowywać maksymalnie do 48 godzin zakręconą w lodówce.
Składniki
przecier jabłkowy* 40%, przecier z bananów* 15%, sok z winogron* 15%, sok jabłkowy* 13%, przecier z malin* 10%, MĄKA OWSIANA* 4%, przecier z borówek* 3%. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA GLUTEN.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,11 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 318 kJ / 75 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 15 g |
| Cukry | 11 g |
| Błonnik | 1.7 g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | g |