Mrożone kartacze z mięsem Proste Historie 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: ziemniaki (50 %), skrobia ziemniaczana, woda, suszone ziemniaki (11 %), mąka pszenna, sól; nadzienie: mięso wieprzowe (53 %), mięso wołowe (26 %), cebula, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), tłuszcz wieprzowy, błonnik pszenny, warzywa (marchew, korzeń pietruszki, seler, por, pasternak), przyprawy, woda, sól, olej rzepakowy. mogą zawierać soję i mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Producent: | IGLOTEX S.A.Ulica i numer: Leśna 2Kod pocztowy i miasto: 83-220 Skórcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | w temp. -6 ( 1 dzień ) w temp. -12 ( 1 miesiąc) |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Dla ogółu konsumentów z wyłączeniem osób uczulonych na zastosowane alergeny. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zamrożony wyrób wyjąć z woreczka i wrzucić do około 3 litrów gotującej się, osolonej wody z dodatkiem łyżki oleju. Następnie kartacze delikatnie przemieszać, aby nie przylegały do dna. Po wypłynięciu na powierzchnię wody nie dopuścić do wrzenia i wyjąć po około 8 minutach. Gotową potrawę można polać sosem lub tłuszczem z dodatkiem smażonej cebuli, warzyw. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 70 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 485 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 810 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2025 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,63 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |