'Mr. Jekyll Absinth 55% vol 700 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Likier ziołowy, klarowny, o zielonej barwie, wyrabiany z piołunu, o słodkim smaku. Serwować samodzielnie, jako dodatek do koktajli, zmieszany z colą, napojem energetyzującym lub z sokiem owocowym. Przykładowy sposób konsumpcji: wlewamy do szklanki lub kieliszka odpowiednią ilość absyntu. Na ażurową łyżeczkę kładziemy kostkę cukru, wlewamy przez nią wodę (najlepiej mineralną, niegazowaną) do szklanki z absyntem. Mieszamy i wypijamy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Absynt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość alkoholu | 55 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Ziołowy, Anyżowy, Słodki |
| Smak | Ziołowe, Anyżowy, Słodki |
| Serwowanie | Koktajle, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pmp wino serwis sp. z o.o. ulica i numer: kilińskiego 1 kod pocztowy i miasto: 47-303 krapkowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E102 Tartrazyna, E129 Czerwień allura (AC), E131 Błękit patentowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |