Mozzarella w solance Jäger 125g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ser świeży w solance o delikatnym, łagodnym smaku i elastycznej, zwartej konsystencji. Mozzarella w solance jest doskonałym składnikiem sałatek. Jej smak doskonale komponuje się z oliwą z oliwek i octem balsamicznym oraz świeżą bazylią. Do mozzarelli polecane są wina wytrawne. Ser produkowany jest z mleka krowiego, pasteryzowanego. Zawiera 45% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, żywe kultury bakterii, , sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, podpuszczka; solanka: woda, sól |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 228 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 947 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17,5 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|