Opis szczegółowy
Sauvignon Blanc pochodzące z regionu Marlborough. W nosie intensywne nuty dojrzałych owoców tropikalnych i cytrusów. Wyrafinowane i eleganckie, o delikatnej strukturze podniebienia z aromatami gujawy i owoców pestkowych. Wyraziste ze świeżym i wytrawnym finiszem.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Owoce morza, Sałatki, Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Winogrona, siarczyn potasu, kwas askorbinowy, regulator kwasowości, kwas winowy, siarczyny |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Nowa Zelandia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Region pochodzenia | Marlborough |
| Inne oznakowanie etykiet | Nowa zelandia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |