Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowo – wieprzowa, homogenizowana, parzona, w osłonce niejadalnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Mieszany, Kurczak |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 23,7 %, skórki wieprzowe, kasza manna pszenna, błonnik sojowy, koncentrat białka sojowego, skrobia ziemniaczana, sól, stabilizator: e 452, ekstrakty i aromaty przypraw, wzmacniacz smaku: e 621, przeciwutleniacz: e 315, przyprawy, aromaty (zawierają regulator kwasowości: ocet buforowany), białka mleka, skrobia modyfikowana ziemniaczana e1420, regulator kwasowości: e 330, barwniki: e 120, e 150 d, substancja konserwująca: e 250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 850 g |
| Is Ready To Be Consumed | YES |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmb białystok sp. z o.o. sp. komandytowa ulica i numer: pozioma 6 kod pocztowy i miasto: 15-558 białystok pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 782 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Metoda obliczeniowa |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E452 Polifosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E315 Kwas izoaskorbinowy, E1420 Acetylowana skrobia (syntetyczna), E330 Kwas cytrynowy, E120 Kwas karminowy, koszenila, E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Skrobia zmodyfikowana, Regulator kwasowości, Barwnik, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |