Mop parowy Karcher SC 3 Easy Fix
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Fabrycznie zaprogramowane ustawienia wydatku pary sprawiają, że mop parowy jest niezwykle łatwy w obsłudze. Idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów zabepieczonych podłóg twardych – w tym drewna. Mop szybko nagrzewa się i jest gotowy do pracy. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi na wodę, można go zawsze wygodnie uzupełniać. Diody LED na bieżąco informują o stanie pracy urządzenia. Dysza EasyFix umożliwia wymianę padów podłogowych bez kontaktu z brudem. W wyposażeniu nakładka do dywanów, 1 pad podłogowy EasyFix z mikrofibry oraz 1 wkład odkamieniający.
Parametry produktu
| Długość przewodu | 5 m |
|---|---|
| Moc | 1600 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika/kotła | 0,5 l (dm³) |
| Typ urządzenia | Mop parowy |
| Wyposażenie | Uniwersalna ściereczka podłogowa easyfix: 1 szt., nakładka do odświeżania dywanów, ssawka podłogowa: easyfix, filtr odkamieniający we wkładzie, zawór bezpieczeństwa, regulacja ilości pary: na rękojeści (3 stopnie), zbiornik: można wyjmować i uzupełniać w razie potrzeby, zintegrowany włącznik / wyłącznik0, |
| Waga jednostkowa brutto | 4,2 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,44 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kärcher sp. z o.o ulica i numer: stawowa 138-140 kod pocztowy i miasto: 31-346 kraków pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Cechy urządzenia | Regulacja wydatku pary/wody, Regulacja temperatury |
| Czas nagrzewania | 0,5 min |
| Zbiornik czystej wody | 500 ml |
| Funkcje urządzenia | Automatyczne szybkie nagrzewanie, Czyszczenie, Ciągły wyrzut pary |
| Krótki opis marketingowy | Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic kärcher. jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. urządzenie w kolorze białym. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |