'Montes Reserva Chardonnay wino 14% 75 cl X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nasze winnice znajdują się w sercu Colchagua Valley i należą do najlepszych miejsc upraw w Chile. Produkujemy najwyższej klasy wina pełne owocowości z subtelną nutą amerykańskiego dębu. W swojej klasie odzwierciedlają ciepło klimatu i kunszt sztuki winiarskiej.
To wino jest fermentowane w 75% w beczkach, w 25% w kadziach stalowych z 45% udziałem fermentacji mlekowo-jabłkowej. Wino jest celowo "prowadzone" przez proces kontrolowanej temperatury dla osiągnięcia maksymalnego nasycenia aromatami owoców. Jasno złoty kolor cieniowany zielonymi refleksami, maślano-waniliowy charakter w palecie, zrównoważony owocami tropikalnymi, daje w efekcie elegancji finał, który znakomicie podkreśla złożony charakter tego wina.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Ryby, Sałatki, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Colchagua |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: United Beverages S.A. Ulica i numer: Przelot 66 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2021 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |