Monster Munch o smaku Ketchupu 100g X16
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Monster Munch Ketchup to kolejna odsłona kultowych chrupek. Sprawdzona receptura w połączeniu z nowym smakiem stworzyły idealną przekąskę na spotkania w prawdziwie monsterkowym stylu!
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Ketchup |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (30 %), ziemniaki w proszku (22 %), skrobia ziemniaczana (21 %), skrobia kukurydziana, skrobia grochowa, cukier, sól, pomidor w proszku, papryka w proszku, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. może zawierać gluten i mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 558 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2330 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |