Monini Sos pesto Rucola 190 g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczny sos Pesto rucola z Ligurii w zupełnie nowej, aromatycznej odsłonie.
Pesto rucola Monini ma kremową, zwartą konsystencję, jest wydajne i szalenie proste w zastosowaniu. Składa się z najwyższej jakości składników, a jego smak pasuje idealnie do dań z makaronu, kanapek, wędlin, mięs oraz przekąsek.
Pesto Monini jest gotowe do spożycia w małych poręcznych słoiczkach wyposażonych w „click bezpieczeństwa”, który gwarantuje świeżość produktu. Po otwarciu słoiczka pesto może być przechowywane w lodówce przez kilka dni.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Przeznaczenie | dania z makaronu, kanapki, wędliny, mięsa, przękąski |
| Składniki | Oliwa z oliwek 34%, rukola 30%, bazylia 12%, orzechy nerkowca, ser pecorino romano chnp (mleko, sól, podpuszczka) 5%, ser grana padano chnp (mleko, sól, podpuszczka, zawiera lizozym z jaj) 2,5%, sól, orzeszki pinii, włókno roślinne, skrobia kukurydziana, czosnek, fruktoza, regulator kwasowości: e270, mączka chleba świętojańskiego |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Monini Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Marcelińska 90 Kod pocztowy i miasto: 60-324 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 414 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1709 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |