Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - czosnek&chili 250 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o smaku czosnku i chilli.
Czosnek i chilli - ich smak i aromat urozmaica wiele różnego rodzaju dań, pasuje do mięs, pomidorów i innych warzyw.
Oliwa smakowa łącząca w sobie dwa klasyczne śródziemnomorskie smaki to niezbędny dodatek do marynat na grilla, spaghetti, bruschetty, pasty z frutti di mare oraz zapiekanek.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 97%, chili 1%, aromat chili 1%, aromat czosnku 1% |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: monini polska sp. z o.o. ulica i numer: marcelińska 90 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 142 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 17 mg/100g |