Monin Vanilla - syrop waniliowy 0,7l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Aby stworzyć najlepszy syrop waniliowy na świecie trzeba mieć do dyspozycji najlepszy ekstrakt waniliowy na świecie. Firma MONIN od ponad 90 lat wykorzystuje wyśmienity ekstrakt waniliowy z Madagaskaru.
Ten czysty ekstrakt nadaje wanilii firmy MONIN świetny smak, który wyróżnia Twoje receptury. Odkryj w jaki sposób wanilia firmy MONIN może poprawić praktycznie każdy napój!
BARWA:
Lekko bursztynowa
SMAK:
Subtelny zapach strąków wanilii w połączeniu z egzotyką. Smak pudru o zapachu przypominającym brandy
ZASTOSOWANIA:
Dopełni kawy, napoje deserowe, milkshake'i, oraz koktajle alkoholowe lub bezalkoholowe
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Cukier, woda, aromat wanilii, kwas: kwas cytrynowy, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1425 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 83,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |