Monin Pumpkin Spice - syrop korzenny dyniowy 0,7l 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
MONIN Pumpkin Spice syrop Dyniowy Korzenny równoważy łagodny smak dyni z odważnymi nutami cynamonu i goździków. Dynie kojarzą się z jesienią, końcem żniw i sympatycznymi tradycjami rodzinnymi. Tak jak w kuchni, tak teraz w syropie dynia jest wymieszana z subtelnymi przyprawami, co tworzy pyszne połączenie smaków. Wykonany z odpowiednio wyselekcjonowanych składników i czystego cukru, syrop MONIN Pumpkin Spice to wysoce skoncentrowany i autentyczny bukiet zapachów. Oferuje to wyjątkowa wszechstronność w tworzeniu wyjątkowych napojów, takich jak gorąca czekolada, latte, czy herbaty. BARWA Bursztynowa ZAPACH Mieszanka przypraw SMAK Dynia pieczona z przyprawami APLIKACJE Whisky, brandy, pomarańcza, marchew, morela, jabłko
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | cukier, woda, aromat dyniowy, zagęszczony sok cytrynowy, barwnik: E150a, aromaty, substancja konserwująca: E202 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1364 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 81 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |