Monin Pear - syrop gruszkowy 0,7l 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gruszka to owoc uprawiany od czasów antycznych i w dalekim stopniu spokrewniony z jabłkami. Gruszka to bardzo zróżnicowany owoc występujący w wielu kształtach, barwach i smakach. Jej barwa waha się od jasnozłotej przez zieloną po czerwoną, natomiast smak od cierpkiego przez bardzo słodki do pikantnego.
Gruszka firmy MONIN to smak pysznej, dojrzałej gruszki Williams, która jest doskonałym dodatkiem do koktajli oraz napojów bezalkoholowych.
BARWA:
Jasnozłota
SMAK:
Delikatny smak gruszki Williams; kwaskowaty, świeży smak gruszki
ZASTOSOWANIA:
Kakao, mokka, koktajle, napoje deserowe, poncze owocowe, smoothies
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Gruszkowy |
| Składniki | cukier, woda, zagęszczony sok gruszkowy (2%), zagęszczony sok cytrynowy, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 328 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1370 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 81 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Skrobia | 0 g |