Monin Peach - syrop brzoskwiniowy 0,7l 3 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Uważa się, że brzoskwinie pochodzą z Chin, gdzie, jak mówi legenda, były spożywane przez nieśmiertelnych ze względu na ich mistyczną moc przedłużania życia tym, którzy je jedzą. Każdego roku sezon letni oznajmia nadejście soczystych, słodkich brzoskwiń. Możliwość wzbogacania Twoich receptur słodkim, łatwym do rozpoznania aromatem i bogatą owocową barwą brzoskwiń nie musi się kończyć wraz z latem. Odkryj, w jaki sposób Brzoskwinia firmy MONIN może wzbogacić napoje o owocowy, pyszny aromat!
BARWA:
Lśniąca, jasnozłota, pomarańczowa
SMAK:
Długotrwały zapach i smak brzoskwiń
ZASTOSOWANIA:
Herbaty, smoothies, koktajle, poncze owocowe, lemoniady, napoje gazowane
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | cukier, woda, kwas: E330, zagęszczony sok z brzoskwiń (1,2%), aromat (zawiera ekstrakt z gorzkich migdałów), zagęszczony sok cytrynowy, emulgatory: E414, E445; barwnik: E163. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1413 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 83 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|