Opis szczegółowy
BARWA: Przejrzysta, słomkowo żółta. SMAK: Zapach świeżo przekrojonej brzoskwini. Słodki, lekki i trwały smak brzoskwini, momentami lekko kwaskowaty. ZASTOSOWANIA: Jednym z najbardziej eleganckich aperitifów z likierem MONIN Brzoskwiniowym jest delikatnie aromatyzowane białe wino.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 16 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Serwowanie | Koktajle |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |