Monin Mojito Mint - syrop Mojito Mint 0,7l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Słynny koktajl Mojito powstał w gorących barach przedrewolucyjnej Hawany. Zręczni barmani wykorzystali obfitość dzikiej mięty „yerbabuena", cukru z trzciny cukrowej, limonek i rumu do stworzenia odświeżającego koktajlu, który ubarwiał zmysłowe nocne życie Kuby. Jednak koktajl mojito nie rozpowszechnił się na świecie ze względu na trudno dostępne składniki oraz czasochłonne przygotowanie, które obejmowało zrobienie prostego syropu i dokładne wymieszanie limonek z liśćmi mięty.
Dzięki miętowemu mojito firmy MONIN, zrobienie tego koktajlu jest proste. Wystarczy połączyć rum, wodę sodową i wycisnąć limonkę! Mojito jest ulubionym koktajlem w amerykańskich barach i restauracjach.
Ponadto miętowe Mojito firmy MONIN o odświeżającym smaku mięty i aromacie limonki może być używane poza barem w niezliczonych napojach bezalkoholowych.
BARWA:
Przezroczysta
SMAK:
Zapach miętowy, doskonale zrównoważony smak cukru z trzciny cukrowej oraz mięty
ZASTOSOWANIA:
Kawy, czekolady, herbaty, poncze owocowe, smoothies, napoje gazowane, lemoniady
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | Cukier, woda, aromat miętowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1180 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 70 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|