Monin Lemonade Maxi Set - zestaw lemoniadowy 3x250ml 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw składa się z 3 butelek 250 ml z syropami idealnymi do lemoniady:
MONIN Watermelon – syrop arbuzowy
MONIN Passion Fruit– syrop marakuja
MONIN Mango – syrop mango
W sam raz na prezent lub do tworzenia wyjątkowych lemoniad w domu.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Syrop monin watermelon składniki: cukier, woda, aromat, kwas: kwas cytrynowy, barwnik: e163, substancja konserwująca:e202. syrop monin passion fruit składniki: cukier, woda, zagęszczone soki: cytrynowy, z marakui (1,7 %), pomarańczowy, barwnik: e161b, aromat, emulgatory: e414, e445. syrop monin mango składniki: cukier, woda, zagęszczony sok z mango (2 %), zagęszczony sok cytrynowy, aromat, barwniki: e161b, e163, emulgatory: e414, e445. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1345 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 79 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |