Monin Lemon Tea - koncentrat herbata cytrynowa 0,7l 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Po raz pierwszy mrożoną herbatę podano w 1904 roku na Targach Światowych w St. Louis. Właściciel plantacji herbaty postanowił zaserwować gościom odświeżający napój w gorący dzień. Od tamtej pory spożycie herbaty znacząco wzrosło: teraz, zgodnie z danymi towarzystwa ds. herbaty w USA, 50% Amerykanów pije herbatę codziennie, w większości mrożoną BARWA: Ciemnobrązowy kolor z bursztynowymi refleksami SMAK: Zbilansowana proporcja ciemnej herbaty i soku cytrynowego. , kwaskowaty smak soku z cytryny zrównoważony intensywnym smakiem herbaty. Lekka nuta goryczy ZASTOSOWANIA: Koncentrat MONIN Tea pozwala tworzyć nieskończoną liczbę kombinacji napojów herbacianych, od herbaty mrożonej do wyrafinowanych martini. Koncentrat MONIN Tea jest prosty w zastosowaniu i użyteczny: brak sprzętu, minimalna przestrzeń magazynowa, długotrwała przydatność do spożycia bez konieczności umieszczania w lodówce, dzięki wysokiej koncentracji zredukowany koszt przygotowania napoju. Spróbuj go zmieszać lub ubić z aromatami owoców, kwiatów, orzechów czy przypraw, a będziesz zaskoczony doskonałym rezultatem
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | Cukier, woda, zagęszczony sok cytrynowy, ekstrakt herbaty (1g/l rozcieńczony 1:10), aromat herbaty, aromat cytrynowo-limonkowy z innymi aromatami, substancja konserwująca: sorbinian potasu. Odpowiada całkowitej zawartości 24% soku cytrynowego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1044 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,29 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 60,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 61,1 g |