Monin Green Apple - syrop zielone jabłko 0,7l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zielone jabłka mają jasne, żywozielone zabarwienie, chociaż niektóre mogą mieć różowe rumieńce. Są chrupiące, soczyste, cierpkie – słodkie jabłka, które są doskonałe zarówno po ugotowaniu, jak również surowe. Najlepiej znana odmiana zielonych jabłek to Granny Smith, która pochodzi z Australii.
Zielone jabłko MONIN ma odświeżający smak zielonych jabłek, który można wzmocnić łącząc go z innymi aromatami słodko-cierpkimi lub złagodzić mieszając z aromatami bogatymi i słodkimi.
BARWA:
Przezroczyste, jasnozielone z żółtymi przebłyskami
SMAK:
Bukiet świeżo zerwanego jabłka Granny Smith; cierpki, słodki i soczysty smak zielonego jabłka, bardzo odświeżający
ZASTOSOWANIA:
Napoje gazowane, lemoniady, koktajle, herbaty, poncze owocowe, smoothies
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | cukier, woda, kwas: E330, zagęszczony sok z zielonych jabłek (1,3 %), aromat, barwnik: E133. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1400 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 82 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|