Monin Cinnamon - syrop cynamonowy 0,7l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pachnąca przyprawa wzbudza fantazje o pałeczkach cynamonu prosto z piekarnika. Przywieziony na barce, pochodzący z zawsze zielonego drzewa rosnącego na Sri Lance, cynamon jest jedną z najstarszych znanych przypraw. Wśród starożytnych kultur miał on tak wielką wartość, że był podarunkiem, jakim obdarowywali się monarchowie i możni. W ciągu następnych wieków popularność cynamonu nie gasła. Charakterystyczny, bogaty, ciepły i słodki zapach cynamonu sprawia, że jest on jedną z najbardziej ewokatywnych przypraw i często używanym składnikiem w wielu kuchniach na całym świecie. Cynamon jest używany w ciastach, ciasteczkach oraz deserach. Dobrze komponuje się z smakiem jabłkowym.
Możesz również użyć syropu cynamonowego MONIN Cinnamon, aby nadać aromat swoim gorącym napojom.
BARWA:
Jasnobursztynowy
SMAK:
Zapach olejku cynamonowego, pikantny smak proszku cynamonowego z nutką pieprzu
ZASTOSOWANIA:
Herbaty, kawy, mleka smakowe, shake'i
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | cukier, woda, aromat cynamonu, aromat, zagęszczony sok cytrynowy, barwniki: E150b, E163, substancja konserwująca: E202. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1345 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 80 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|