Monin Basil - syrop bazylia 0,7l 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kojarzona jako "królewskie ziele". Bazylia, co oznacza "król" z greckiego, ma wiele odmian. Począwszy od słodkiej bazylii, która jest wykorzystywana w kuchni śródziemnomorskiej (między innymi w znanym włoskim pesto), aż po tajską lub wietnamską bazylię, która ma charakterystyczny anyżowy smak. Podobnie jak wiele ziół, bazylia jest bardzo delikatna i wrażliwa. Jest coraz częściej wykorzystywana przez barmanów, którzy chcą dodać odrobinę świeżości i aromatu ziół do swoich drinków. Syrop Monin Bazylia z pewnością doda odrobinę ostrzejszego zapachu i aromatu świeżej bazylii do Twoich innowacyjnych drinków.
Syrop Monin Bazylia idealnie nadaje się do mojito. Równowaga między świeżością mięty, lekką ostrością bazylii i kwaskowatością limonki daje nam idealne połączenie smakowe.
BARWA
Jasna trawiasta zieleń
SMAK
Mocny świeży aromat zmieszanych liści bazylii z lekko wyczuwalną ostrością. Orzeźwiający bazyliowy smak.
ZASTOSOWANIA
Mojito, wody sodowe, kulinaria
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | cukier, woda, aromat bazylii, aromaty, kwas: E330, substancja konserwująca: E202, barwnik: E133. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1350 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 80 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |