Moja Kuchnia Fasolka po Bretońsku z Kiełbasą i Boczkiem Danie w Słoiku 500G X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z nasion fasoli białej, kiełbasy, boczku wieprzowego wędzonego, przypraw aromatyczno-smakowych, zalany sosem warzywnym z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Utrwalony przez sterylizację w opakowaniach hermetycznie zamkniętych.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała 30%, boczek wędzony 8% (boczek wieprzowy, woda, sól), koncentrat pomidorowy 2,4%, cebula 2%, substancja zagęszczająca:skrobia modyfikowana kukurydziana, mąka pszenna, cukier, sól, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: soję, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 116 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 487 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|