Młyny Stoisław Kasza manna błyskawiczna 500 g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kasza manna gotowaną na mleku jadają zwykle dzieci. Czasami okraszana jest łyżką syropu lub ulubionego dżemu. Jej przygotowanie jest proste. Przede wszystkim nie trzeba kaszy płukać, co zaoszczędza sporo czasu. Kasza manna (zwana też grysikiem) jest drobniutka. Otrzymuje się ją z ziarna pszenicy. Ze wszystkich kasz manna ma chyba najwięcej zastosowań. W kuchni sprawdza się jako samodzielne danie, czyli zupa lub budyń lub zamiennik bułki tartej, wspaniale zagęszczając mięso na kotlety sosy, zupy. Można z niej tez robić ciasta. Co z jej właściwościami. Spośród innych kasz wyróżnia się dużą zawartością jodu i skrobi.
Parametry produktu
| Typ | Manna |
|---|---|
| Rodzaj | Błyskawiczna |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza manna błyskawiczna |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie "PZZ" w Stoisławiu S. A. Ulica i numer: Stoisław 11 Kod pocztowy i miasto: 76-031 Mścice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywanie w suchym i przewiewnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Stosować po obróbce termicznej. Znakomita jako dadatek do dań jak i samodzielne danie. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotować 5 minut w proporcjach 1 szklanka mleka/wody/bulionu i 3 płaskie łyzki kaszy manny błyskawicznej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 340 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1443 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 8,5 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 93 mg/100g |
| Magnez | 18 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 4,8 %RWS |
| Miedź | 0,1 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 10 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,74 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 4,6 %RWS |
| Potas | 116 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 5,8 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,028 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 2 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 0,8 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,113 mg/100g |
| Wapń | 17 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 2,1 %RWS |
| Witamina E | 0,1 mg/100g |
| Cynk | 0,85 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 13,3 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,07 mg/100g |
| Żelazo | 0,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 6,4 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |