Opis szczegółowy
Wypasiony jogurt śmietankowy śliwka z czekoladą to idealna propozycja dla wszystkich miłośników deserów, którzy szukają czegoś nowego, ale wyjątkowo smacznego. Łączy najwyższą jakość składników z kremową konsystencją i bogatym smakiem ulubionego deseru wielu Polaków. Doskonały na drugie śniadanie, przerwę w pracy lub jako deser po obiedzie. Idealnie sprawdzi się jako odrobina przyjemności nie tylko w jesienno-zimowej aurze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | śliwkowy, czekoladowy |
| Składniki | Mleko, 19% śmietanka, cukier, 7% śliwki, mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, 0,36% czekolada (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz, kakaowy), naturalny aromat, żywe kultury bakterii jogurtowych: lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus. lactobacillus rhamnosus, streptococcus thermophilus |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 509 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |