Mlekovita Serek homogenizowany bez laktozy waniliowy 150g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Na śniadanie, podwieczorek, jako samodzielna przekąska, składnik deserów i słodkich potraw, dodatek do ciast, gofrów i naleśników – wszechstronne zastosowanie serków homogenizowanych sprawia, że ta kategoria systematycznie się rozwija. Dodatkowym jej atutem jest grupa docelowa – są lubiane zarówno przez najmłodszych konsumentów, jak i ich rodziców i dziadków. Ponadto zwiększająca się świadomość konsumentów dotycząca zdrowego stylu życia oraz rosnąca liczba osób z nietolerancjami pokarmowymi sprawia, że systematycznie rośnie zapotrzebowanie na wyroby specjalistyczne. Zauważając te trendy, MLEKOVITA wprowadziła na rynek serek homogenizowany bez laktozy waniliowy z dodatkiem pokruszonej laski wanilii.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, cukier, skrobia modyfikowana, aromat waniliowy, substancja zagęszczająca: guma guar. kultury bakterii fermentacji mlekowej, laska wanilii 0,02% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 584 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |