Mlekovita Serek Śmietankowy Nie tylko do sushi 1 kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ser twarogowy śmietankowy NIE TYLKO DO SUSHI jest wyprodukowany ze śmietanki ukwaszonej przy użyciu czystych kultur bakterii fermentacji mlekowej i podpuszczki metodą termowirówkową z dodatkiem białek mleka, soli i substancji zagęszczajacej.
Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia, a także do różnych zastosowań kulinarnych na bazie sera śmietankowego. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich grup konsumentów powyżej 1 roku życia z wyłączeniem osób wykazujących alergię na białka mleka i laktozę.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Serek twarogowy śmietankowy, białka mleka, sól, stabilizator - mączka chleba świętojańskiego. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia, do przygotowania sushi, potraw, przystawek |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1021 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |