Opis szczegółowy
SBA Napój mleczny proteinowy smak cinnamon roll 265g idealny dla osób aktywnych fizycznie. Zawiera znaczną porcję białka mlekowego, wspomagającą wzrost i utrzymanie masy mięśniowej, przy obniżonej zawartości tłuszczu i laktozy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
| Zawartość tłuszczu | 1 g/100g |
| Typ produktu | Smakowy, UHT |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Mleko, białka mleka, 0,8% cynamon mielony, aromaty, emulgator: mono- i dliglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, sól, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, witaminy: d, b6, b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 265 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 57 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 241 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 644 kJ |
| Wielkość porcji | 265 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,26 mg/100g |
| Wapń | 200 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 0,56 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |