Mlekovita Masło Polskie ekstra 82% tł. 200g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
MasŁo ekstra polskie to masło bez żadnych dodatków o 82% zawartości tłuszczu. Produkowane na nowoczesnej linii do produkcji masła, w oparciu o własne instrukcje technologiczne. Długi dorobek, bogate doświadczenie w produkcji oraz zastosowana technologia pozwoliły na stworzenie oryginalnego, markowego produktu, który okazał się hitem na rynku masła w polsce. MasŁo polskie produkowane jest ze świeżej, pasteryzowanej śmietanki najwyższej jakości, pochodzącej z mleka pozyskiwanego z czystych ekologicznie terenów, co korzystnie wpływa na smakowo-zapachowe cechy masła. Zastosowana technologia pozwala uzyskać produkt o doskonałej smarowności oraz idealnej konsystencji. MasŁo polskie ma aromatyczny, czysty, mlekowy smak i zapach, z łagodnym i przyjemnym posmakiem pasteryzacji. Produkt przeznaczony jest nie tylko do smarowania pieczywa, ale także do duszenia, smażenia, przygotowywania kremów oraz innych celów kulinarnych, nadając im aromatyczność i doskonały smak
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do pieczenia;Do smarowania;Do smażenia;Uniwersalne |
| Składniki | śmietanka pasteryzowana |
| Zawartość tłuszczu | 82 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 250 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 746 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3068 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |