Opis szczegółowy
Jogurt Polski o smaku malinowym to połączenie naturalnego, delikatnego jogurtu z wyrazistym aromatem dojrzałych malin. Przygotowany z mleka najwyższej jakości, wyróżnia się gładką, kremową konsystencją i orzeźwiającym, owocowym charakterem. Duże rodzinne opakowanie 1 kg w kartonie sprawia, że to praktyczny wybór do wspólnego spożywania w domu – na śniadanie, podwieczorek czy deser.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny, Smakowy |
| Smak | Pieczone jabłko |
| Składniki | Mleko, cukier, 2,4% jabłka, skrobia, aromat, 0,1% cynamon, żywe kultury bakterii mlekowych oraz lactobacilus acidophilus i bifidobacterium |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 30 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 220 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 926 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |