Opis szczegółowy
Mleko UHT zagęszczone niesłodzone w marce Łaciate
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość tłuszczu | 7,5 g/100g |
| Typ produktu | UHT, Zagęszczony |
| Przeznaczenie | Do spożycia i jak półprodukt |
| Składniki | Mleko, stabilizatory e331, e339 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska "mlekpol" w grajewie ulica i numer: ul. elewatorska 13 kod pocztowy i miasto: 19-203 grajewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 140 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 550 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,4 g |