Mleko Bocheńskie Polska Czerwona 3,2% w szkle 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 3,2 g/100g |
| Typ produktu | Pasteryzowany, Homogenizowany |
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | mleko znormalizowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: wygoda 147 kod pocztowy i miasto: 32-700 bochnia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 249 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |