Mixa Bogate mleczko do ciała Intensywne Odżywienie 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj produktu | Balsam |
|---|---|
| Przeznaczenie | do ciała |
| Typ skóry | Sucha |
| Właściwości | intensywna pielęgnacja suchej skóry skóra sucha i bardzo sucha nawilżająca gliceryna + alantoina intensywnie odżywia skórę przeciw szorstkości, przeciw przesuszeniu 24 h skóra jest odbudowana, elastyczna, miękka do codziennego stosowania dla całej rodziny |
| Działanie | Nawilżające, Odżywcze |
| Sposób użycia | do codziennego stosowania dla całej rodziny |
| Zapach | Bezzapachowy |
| Okres przydatności | 1111 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Skład | 603606 105 - ingredients: aqua / water, glycerin, petrolatum, butyrospermum parkii butter / shea butter, paraffinum liquidum / mineral oil, aluminum starch ocenylsuccinate, cetyl alcohol, dimethicone, allantoin, ammonium, polyacryloyldimethyl taurate, benzyl alcohol, beznyl salicylate, caprylyl glycol, citral, citric acid, citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene, linalool, phenoxyethanol, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, t-butyl alcohol, xanthan gum, parfum / fragrance (f.i.l. b195378/1) |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przeczytać uważnie sposób użycia, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Wysokość warstwy palety | 24,4 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 198 szt. |