Mix Debic Natop 34,5% 2L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mix o zawartości 34,5% tłuszczu składający się w 20% ze śmietanki z mleka krowiego i 80% olejów roślinnych.
Delikatny śmietankowy smak i wyjątkowy przyrost podczas ubijania a także trwałość ubitej masy (do 48h).
Nadaje się do zamrażania po ubiciu, a także do wszelkich zastosowań kulinarnych. Bardzo atrakcyjna oferta cenowa.
Parametry produktu
| Pojemność | 2 l (dm³) |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 34,5 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Mieszanka do ubijania |
| Składniki | Śmietanka 15% tłuszczu (40%); odtłuszczone mleko; olej roślinny (22%) (palmowy tłoczony z ziaren; kokosowy;, palmowy; rzepakowy); utwardzony tłuszcz palmowy z ziaren (7%); emulgatory: E472b, E435, E433, E471; stabilizator: E401. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V. Ulica i numer: Stationsplein 4 Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać do 4 dni w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1367 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|