Miska Dahlia 150 mm
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Bogata kolekcja recznie zdobionej porcelany w pięciu soczystych kolorach. Dopasuj elementy kremowe, pomarańczowe, niebieskie, szare i oliwkowe, aby uzyskac unikalny i zaskakujący wygląd stołu, a jedzenie będzie prezentować się tak samo dobrze, jak smakuje. Zastawa wytrzymała i odporna, zaprojektowana tak, aby wytrzymac trudy użytkowania w profesjonalnej kuchni. Materiał: porcelana typu Vitrified Temperatura wypalania: 1050° i 1400°C Odpornosc na temperature: 180°C
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hendi polska sp. z o.o. ulica i numer: firmowa 12 kod pocztowy i miasto: 62-023 robakowo pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 8 x 15 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |