Mini batoniki orzech laskowy ( 6 szt) 108g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kultowy baton z orzechów laskowych, który ma tylko 72 kalorie? Tadam! Pysznie aromatyczny mini batonik zrobiony ze słodkich daktyli, naturalnych aromatów i chrupiącej chrupki, żeby miło kruszyła się pod zębami. Co do jego smaku, to chyba nie trzeba nikogo przekonywać, bo to smak znany od lat…ale w wersji zdrowej i mniej kalorycznej…nie ma za co
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu.
Składniki
daktyle suszone (68 %) (całe, pasta), orzechy nerkowca (15 %), orzechy laskowe prażone (12 %), czekolada (3 %) [substancja słodząca: maltitole, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, naturalny aromat waniliowy], chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), naturalny aromat.
Alergeny
ORZECHY,ORZECHY LASKOWE,SOJA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1628 kJ / 388 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 53 g |
| Cukry | 48 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 0.02 g |