'Millhill's Gin Strawberry Fields 38% 700ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zainspirowany energią Londynu i echami stuletniej historii, pachnący świeżą bryzą z bezkresnych pól, łąk i lasów, Millhill’s Gin to wyrafinowana mieszanka składników botanicznych: jałowca, kolendry, melisy, ziela angielskiego, gałki muszkatołowej, cynamonu i skórki cytryny oraz trzech sekretnych składników, które nadają mu wyjątkowego, intrygującego charakteru.
Wykonany według oryginalnej receptury, filtrowany na zimno Millhill’s to gin najwyższej jakości. Został stworzony, aby można było się nim cieszyć i delektować w czasie wolnym.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Serwowanie | Drinki |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: prosta 70 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |