Milka Plush Toy 96g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka czekolady mlecznej z mleka alpejskiego, nadziewanej czekolady mlecznej z mleka alpejskiego i draży z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego.
Parametry produktu
| Typ | Mieszana |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 96 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), olej palmowy, tłuszcz mleczny, mąka pszenna, emulgator (lecytyny sojowe), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia pszenna, skrobia modyfikowana, pasta z orzechów laskowych, aromaty, substancje spulchniające (e 503, e 501, e 500), maltodekstryna, sól, barwniki (antocyjany, czerwień buraczana, karoteny, ekstrakt z papryki), regulator kwasowości (e 524). masa kakaowa w czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego min. 30%. może zawierać inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 527 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2204 kJ |
| Wielkość porcji | 96 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 58 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E503 Węglany amonu, E501 Węglany potasu, E500 Węglany sodu, E524 Wodorotlenek sodu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja spulchniająca, Regulator kwasowości |