Opis szczegółowy
Mieszanka czekolady mlecznej z mleka alpejskiego, białej czekolady i nadziewanej czekolady mlecznej z mleka alpejskiego
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
| Smak | Czekoladowy, Mleczny |
| Zawartość netto | 130 g |
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z czekoladą mleczną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, odłtuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku, olej palmowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), mąka pszenna, syrop glukozowy, pasta z orzechów laskowych, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty, skrobia pszenna, laktoza, syrop glukozowo-fruktozowy, substancję spulchniające (e501, e500, e503), sól, regulatory kwasowości (e 524, kwas cytrynowy). może zawierać jaja i inne orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 275 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 555 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2318 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |