Milka Alpejskie Mleczko Caramel 350g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pianka o smaku waniliowym z mleka alpejskiego z nadzieniem karmelowym (23 %) oblana czekoladą
mleczną z mleka alpejskiego (24 %).
Parametry produktu
| Typ | Ptasie mleczko |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Waniliowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z czekoladą mleczną |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtworzone odtłuszczone mleko, miazga kakaowa, mleko słodzone zagęszczone odtłuszczone, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), tłuszcz kakaowy, dekstroza, syrop z cukru inwertowanego, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), białko jaja w proszku, substancja żelująca (agar), emulgatory (lecytyny sojowe, e 476), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól, aromaty, substancja konserwująca (e 202), stabilizator (inwertaza). może zawierać orzeszki ziemne, orzechy oraz pszenicę. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1821 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 425 kJ |
| Wielkość porcji | 23,32 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |