Mieszanka na ciasto brownie wegańska bezglutenowa BIO 400 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Gotowa mieszanka do przygotowania puszystego, czekoladowego brownie w wersji wegańskiej i bezglutenowej. Stworzona z ekologicznych mąk oraz kakao o intensywnym smaku, pozwala w prosty sposób upiec pyszne domowe ciasto. Idealna dla miłośników zdrowych deserów bez kompromisów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
cukier kokosowy*, mąka gryczana*, kakao w proszku* (7%), mąka owsiana bezglutenowa*, skrobia z tapioki*, mąka lniana*, proszek do pieczenia* (skrobia kukurydziana*, zakwaszacz: kamień winny, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu), sól. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości soi. orzechów i nasion sezamu.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,41 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1621 kJ/ 383 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 79 g |
| Cukry | 39 g |
| Błonnik | 4.8 g |
| Białko | 8.1 g |
| Sól | 1.05 g |