Mieszanka do ogórków konserwowych 40g Prymat X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanki do ogórków Prymat to:
starannie opracowane receptury oparte na odpowiednio dobranych proporcjach,
łatwe i szybkie przygotowanie ulubionych ogórków w domu,
nowoczesne i przejrzyste opakowanie, zwracające uwagę konsumentów ceniących sobie prostotę,
brak glutaminianu sodu, konserwantów, barwników
opakowanie, które wystarcza na przygotowanie około 6 słoików jednolitrowych
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do ogórków konserwowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Koper, gorczyca biała, chrzan, pieprz czarny, ziele angielskie, czosnek, marchew. Może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, orzeszki ziemne i sezam . |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 350 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1469 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,5 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |