Mieszanka Wedlowska cukierki w ciemnej czekoladzie E. Wedel 3 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Dodatki | Z orzechami, Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, tłuszcz roślinne (palmowe), czekolada deserowa 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E476, aromat), orzeszki arachidowe (miazga i kawałki), serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, listki waflowe (mąka pszenna, mąka żytnia, zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, jaja w proszku, maltodekstryna, emulgator: lecytyny sojowe, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu, sól), wiórki kokosowe, karmelizowane ziarno kakaowe (ziarno kakaowe, cukier), pasta kawowa (kawa, tłuszcz roślinny rzepakowy, emulgator: lecytyny sojowe), emulgator (lecytyny sojowe), płatki karmelowe (cukier, syrop glukozowy), chrupki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka ze słodu pszennego, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, emulgator: lecytyny, sól, aromat waniliowy), aromaty, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, barwnik (ekstrakt z papryki), tłuszcz mleczny, sól. Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 47%. Może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,15 kg |
| Producent: | lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 548 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2286 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera olej palmowy | Tak |