Mentos Pure Fresh Tropical Guma do Żucia Owocowa Bez Cukru - Butelka 60 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowe gumy Mentos Pure Fresh o smaku owoców tropikalnych.
Parametry produktu
| Typ | Gumy w drażetkach |
|---|---|
| Rodzaj | Odświeżające |
| Smak | Owoce tropikalne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | substancje słodzące (ksylitol, sorbitole, mannitol, maltitole, aspartam, sukraloza, acesulfam K), baza gumowa, stabilizator (glicerol), kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas winowy), skrobia, maltodekstryna, aromaty, tłuszcz kokosowy, sok owocowy w proszku (ananasowy, z mango, pomarańczowy) (0,4%)*, emulgatory (lecytyny (z soi), estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), substancje zagęszczające (guma celulozowa, guma ksantanowa), ekstrakt z zielonej herbaty (0,1%), substancja glazurująca (wosk carnauba), przeciwutleniacz (E321), barwnik (ekstrakt z papryki). |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 800 kJ |
| Wielkość porcji | 2 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 68 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|