Mentos Pure Fresh Lime Butelka 60g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odświeżające połączenie mięty z orzeźwiającą limonką.
Parametry produktu
| Rodzaj | Odświeżające |
|---|---|
| Smak | Limonka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Składniki: substancje słodzące (ksylitol, sorbitole, mannitol, maltitole, aspartam, acesulfam K), baza gumowa, stabilizator (glicerol), aromaty, kwasy (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winowy), maltodekstryna, skrobia, emulgatory (lecytyny (z soi), estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), ekstrakt z zielonej herbaty (0,1%),substancje zagęszczające (guma celulozowa, guma ksantanowa), tłuszcz kokosowy, substancja glazurująca (wosk carnauba), przeciwutleniacz (E321), barwniki (kurkumina, błękit brylantowy FCF). |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 795 kJ |
| Wielkość porcji | 2 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 71 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny) |
|---|