Mentos Cukierki do Żucia o Smaku Truskawkowym Strawberry Mix - Rolka 37,5 g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Unikalne połączenie trzech truskawkowych wariantów:
słodki, klasyczny i kwaśny
Parametry produktu
| Typ | Draże |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Zawartość netto | 37,5 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, sok truskawkowy (2%), olej kokosowy, kwasy (kwas cytrynowy, kwas winowy), skrobia, tłuszcz kakaowy, aromaty, maltodekstryna, substancje zagęszczające (guma gellan, guma celulozowa, guma arabska), emulgator (estry sacharozy, i kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (wosk carnauba), barwniki (koszenila, betanina, ekstrakt z papryki) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1024 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1647 kJ |
| Wielkość porcji | 2,7 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|