Opis szczegółowy
Mentos Clean Breath Lemonmint z Melisą to odświeżające oddech pastylki bez cukru, które dzięki zawartości cynku i wyciągu z melisy pomagają zachować świeży oddech przez dwie godziny! Spróbuj nowego cytrynowego smaku.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | Cytrynowy |
| Zawartość netto | 20 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Substancje słodzące (sorbitole, acesulfam k, sukraloza), aromaty, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), mleczan cynku, ekstrakt z melisy (0,09%), barwniki (ryboflawina, błękit brylantowy fcf). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1200 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | cynk |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 239 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 996 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 97 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk | 37,4 mg/100g |
| Cynk (%RWS) | 374 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |